Listopad 2009

Jak zvýšit návštěvnost na tvém blogu?

29. listopadu 2009 v 14:44 | Klár(k)a |  návody rady a tipy
Jak zvýšit návštěvnost? Jednoduše, stačí jen když si toto zkopírujete a dáte na bloček....fakt to funguje, protože jsou tm slova která lidičky nejčastějc vyhledévaj. tak to zkuste!

Je tu další soutěž!

29. listopadu 2009 v 13:41 | Klár(k)a |  soutěže

Je tu nová soutěž!

Určitě všichni dobře znáte seriál Hannah Montana,takže kdo první mi na svém blogu nebo mi na můj email Kvininka@seznam.cz pošle fotku mobilu co má Miley v seriálu a také zjistí jaká je jeho značka nebo prostě jakej mobil to je,udělám mu co si řekne a kolik si toho řekne!Taky vám můžu třeba propagovat blog nebo si dát sem vaší ikonku nebo vám udělat dess...Takže pak napište sem do komentářů!Kdo bude první vyhrává!
(rada:vím že je to mobil véčko a že má na sobě nějaký kamínky jako do barvy a znaku vlajky U.S.A.)soutěž končí dnes v 18:00h!
HODNĚ ŠTĚSTÍ!

Zpívej jako Miley Cyrus!

28. listopadu 2009 v 12:44 | Klár(k)a |  Miley Cyrus

Chceš, aby si všichni mysleli, že jsi druhá Miley Cyrus?
Mám pro tebe pár cool rad, jak toho docílit.

Krok 1

Pořiď si album HANNAH MONTANA 2: MEET MILEY CYRUS a pozorně si ho celé i s diskem 2 poslechni! Tyhle songy zpívá Miley sama za sebe, ne jako Hannah Montana.

Krok 2

Poslechni si CD ještě několikrát dokola a vyber písničky, které pro tebe nebudou moc náročné. Tedy ty, které nebudou mít moc velký rozsah, jako například East Northumberland High, Right Here nebo I Miss You.

Krok 3

Nacvič si nosovou výslovnost ve stylu country, přidej pak ještě trošinku nakřáplého hlasu, sílu a sebedůvěru. Chybět nesmí ani Mileyin specifický přízvuk. Seriálová Hannah Montana je totiž z Tennessee, kde se mluví tak trochu líně a ospale.

Krok 4

Nemusíš si zpívat je Mileyiny pecky, ale prozpěvuj si rockové písničky a balady. Přestože Hannah Montana je jasně popová zpěvačka, Miley Cyrus miluje rock.

Krok 5

Nezpívej moc vysoko. Mileyin hlas je položený hodně hluboko, takže začni na normální výšce a jdi níž a níž. A pak už jen trénuj! Trénuj! Trénuj! Miley taky sází na tvrdou práci. Uvidíš, že přinese své ovoce.
TIP: Zpívej jako Miley Cyrus! - foto

omlouvám se ale chápete ne?

26. listopadu 2009 v 19:55 | Klár(k)a |  My notes
Ahoj sluníčka!
Ano,ano už jsem z5.Promiňte ale nebyl čas,bylo toho všeho najednou moc a já nevěděla čím začít..Uzdravování je na dobré cestě.Ale ohledně zdravý..K tomu se už nechci vracet,to co jsem prožila a jaké mám následky ještě trochu doteď mi stačí..Takže to prostě hodíme za hlavu a už o tom ani nekváknem,ok?Mno jinak jak se máte?Určitě pište zase komenty!!!Už ale budu muset jít.Máma,chápete,ne?Mno tak aspoň vám sem dám bleskovku..spíš pár otázek..Nevím jestli se sem dostanu zítra..ale v sobotu určo jo!!Takže tady je:

1.Jak se jmenuju?
2.Kolik mi je?
3.Kdo vymyslel panenku Barbie?
4.Co si přeješ k ježíšku?
5.Kolik máš sourozenců?
6.líbí se ti tento blog?
7.A já taky?
8.Tak se zatím měj!

ps:Ceny ještě vymyslím

Bye-Bye